پارکت لمینیت

رویه کابینت
رویه کابینت
شهریور ۲۰, ۱۳۹۳
نمایش همه

ریما چوب مرکز پخش پارکت

شرکت ریما چوب نماینده رسمی شرکت AGT در ایران وارد کننده مستقیم پارکت لمینیتAG در ایران می باشد. پارکت های AGT دارای4 لایه مختلف می باشد که باعث استحکام و مقاومت هرچه بیشتر پارکت شده لایه اول لایه لمینیت پارکت است که باعث مقاومت در برابر خط و خش و آسیب می شود لایه دوم لایه تزیینی است که باعث تنوع در طرح و زیبایی محصول می شود، لایه سوم لایه HDF شامل یک لایه فیبر بورد متراکم است و لایه آخرلایه توازن و متعادل کننده که شرایط ایجاد تعادل و ثبات را در پارکت فراهم می کند و همچنین مانع از نفوذ رطوبت به داخل پارکت می شود. پارکت هایTانتی باکتریال بوده و لایه فیبر فشرده ه گونه ای طراحی شده که گاز فرمالدیید کمتری را منتشر می کند در نتیجه به محیط زیست آسیب کمتری وارد می کند، همچنین پارکت های AGT مقاوم در برابر ضربه، نور خورشید و اشعه ماورا بنفش است و در صورت تماس تغییر رنگ نمی دهد، طول تایل پارکت های AGT 120 سانتیمتر و عرض تایل 20 سانت و ضخامت آن 8 میل است پارکت های AGT در دو سبک ساده و شیاردار دارای دو کلاس AC3 مناسب برای محیط ها مسکونی و AC4 مناسب محیط های اداری تجاری می باشد.

انواع پارکت چوبی

پارکت های چوبی بنا بر سلیقه و کاربردشان به دو دسته پارکت تمام چوب و پارکت سه لایه (پارکت مهندسی شده) تقسیم میشوند که در پارکت تمام چوب، کل چوب مورد استفاده،چوب ترمووود میباشد . در پارکت مهندسی شده نیز سه لایه چوب مورد استفاده قرار میگیرد که تنها چوب روی کار به ضخامت حدودا ۳ میلیمتر ترمووود می باشد و دولایه زیرین آن دو لایه چوب ارزان تر مورد استفاده قرار میگیردکه با فشار و حرارت به یکدیگر متصل میگردد.

مزایای استفاده از پارکت چوبی

استفاده از این نوع پارکت از رشد قارچ و کپک در کف منزل جلوگیری میکند .
در مقابل عواملی مانند اشعه های UV، فشار و ساییدگی و حتی بحث های حرارتی مانند حرارت ته سیگار نیز دارای مقاومت نسبی هستند. به دلیل مقاومت حرارتی پایین نیز یکی از گزینه های مناسب برای استفاده از کف هستند که با عث صرفه جویی در هزینه ها میشود

مشاهده محصولات پارکت های چوبی