صفحه کورین هارکس

رویه NOVA
رویه NOVA
دی ۱۶, ۱۳۹۷
محصولات بنیس فرم
محصولات بنیس فرم
دی ۱۶, ۱۳۹۷
نمایش همه
MOLTEN-152

MOLTEN-152

صفحه کورین هارکس

صفحه کورین هارکس با مغزی واناچای تایلند 3 لایه mdf به ضخامت 48 میلیمتر برای زیرسازی و مقاومت بالا و روکش کره و آلمان از جنس کورین(سنگ مصنوعی) با درصد اکریلیک بالا به ضخامت 3 میلیمتر از مقاوم ترین صفحه های کابینت می باشد.
اولین و اصلی ترین مواد کورین آلومینوم تری هیدراته Alumina tri hydrate یا ATH است، ATH یک نوع ماده معدنی طبیعی است که شکل تصفیه شده سنگ معدنی بوکسیت است. ATH تقریبا 75 در صد کورین را تشکیل می دهد. رزین یا پلیمر مایع به عنوان چسباننده است و 20 تا 30درصد کورین را تشکیل می دهد.
رزین اکریلیک خالص قابل شکل دهی تحت حرارت است به همین دلیل کورین را می توان به راحتی خم کرد و به آن شکل هلالی داد. رنگ دانه های تریینی 3 تا 5 درصد کورین را تشکیل می دهد.

از ویژگی بارز صفحه های کورین می توان به موارد زیر اشاره کرد:
- آماده نصب بدون نیاز به اتلاف وقت جهت ساخت و پرداخت
- عدم نیاز به تخصص نصب صفحات خام کورین
- قابل اجرای بدون درز و یکپارچه به واسطه چسب مخصوص و هم رنگ
- به دلیل رزین اکریلیک مقاوم به اشعه فرابنفش است و تغییر رنگ نمی دهد
- به دلیل جذب آب صفر و همچنین تولید صفحه در محیط خلا صفحات هارکس خاصیت آنتی باکتریال دارند به این معنی که عملا جذب میکروب و باکتری ندارند
- این نوع روکش به دلیل قابلیت ترمیم صد در صد در صورت آسیب و خش به smart stone معروف است
- در صورت کمتر شدن شفافیت سنگ با پولیش شفافیت سنگ به طور کامل برخواهد گشت
- مقاوم در برابر حرارت

لایه زیرین صفحه با روکش کورین ضخامت پایین تر برای کاهش قیمت و جهت ضد آب شدن کاور شده است.از امتیازات صفحه های کورین هارکس قابلیت اجرای بدون درز و یکپارچه سازی به واسطه وجود چسب مخصوص و هم رنگ از جنس خود کورین است که باعث یکدست شدن صفحه حتی در درزها می شود.

کالیته رنگ رویه HAREX